Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
2 hodnocení

Atok éterický olej Hřebíček

Atok éterický olej Hřebíček 10 ml, působí antisepticky a protiplísňově, prokrvuje, zahřívá a povzbuzuje, tlumí bolesti, má lokálně znecitlivující účinky, ulevuje při svalovém napětí a revmatizmu.

Kód: A6021B
Značka: Atok
od 180 Kč
Kategorie: Aromaterapie
varianta: 10ml
Dodání 3 dny | A6021B
180 Kč
varianta: 20ml
Dodání 3 dny | A6021C
288 Kč
Nejznámějším způsobem využití éterických olejů je jejich inhalace z aromalampy. Do nádobky s vodou nakapeme 3-8 kapek éterického oleje nebo směsi a necháme volně odpařovat. Konkrétní množství je závislé na druhu éterického oleje, velikosti prostoru a jeho větratelnosti. Éterické oleje a směsi lze použít také např. k inhalacím v sauně. Používáme je tak, že olej nakapeme na kousek látky, buničiny či papíru a necháme odpařovat. Éterický olej můžeme nakapat do vody a nalít přímo na rozpálené kameny. Kromě inhalací používáme éterické oleje a jejich směsi ke koupelím, masážím, obkladům nebo k přípravě aromaterapeutické kosmetiky.
 
Dávkovat opatrně, nepoužívat v těhotenství, v době kojení, u malých dětí a při epilepsii.
Upozornění:
Éterické oleje jsou vonné těkavé látky získávané z různých částí rostliny. Vždy záleží na konkrétní rostlině, její zpracovávané části (květ, list, kůra, kořen, plod, …) a podmínkách růstu. Při změně klimatických podmínek může docházet k výkyvům fyzikálních vlastností jako jsou například vůně či barva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: