Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
1 hodnocení

Atok éterický olej Mateřídouška 10 ml

Posiluje imunitu, působí antibakteriálně, protizánětlivě, protivirově a protiplísňové, pomáhá při nachlazení, silně prokrvuje a zvyšuje tlak, tlumí bolesti svalů a revmatické bolesti, urychluje hojení hnisavých ran.

Dodání 3 dny
Kód: A6040B
Značka: Atok
259 Kč
Kategorie: Aromaterapie
INCI: Thymus serpyllum extrakt
Země původu: Francie
Vlastnosti: posiluje imunitu, působí antibakteriálně, protizánětlivě, protivirově a protiplísňově, pomáhá při nachlazení, silně prokrvuje a zvyšuje tlak, tlumí bolesti svalů a revmatické bolesti, urychluje hojení hnisavých ran.
Aroma: silné, trpké, kořeněné.
Upozornění: silně prokrvuje a má potenciálně dráždivé účinky, používat v minimální koncentraci. Nepoužívat v těhotenství, v době kojení a při epilepsii.
Upozornění: Éterické oleje jsou vonné těkavé látky získávané z různých částí rostliny. Vždy záleží na konkrétní rostlině, její zpracovávané části (květ, list, kůra, kořen, plod, …) a podmínkách růstu. Při změně klimatických podmínek může docházet k výkyvům fyzikálních vlastností jako jsou například vůně či barva.
Tip: Při tvorbě individuálních receptur je třeba dodržovat bezpečné dávkování - viz Doporučené koncentrace éterických olejů a směsí v rostlinných základech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: