Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
1 hodnocení

Vivaco antibakteriální čistící sprej na ruce na ruce 200 ml VIVAPHARM

Alkoholový čistící sprej na ruce s antibakteriální přísadou a TTO pro čištění rukou ničí bakterie a viry bez použití vody a mýdla. Obsahuje 60% alkohol a olej z čajovníku, nejsilnější přírodní antiseptikum.
Skladem
Kód: 31029
Značka: Vivaco
149 Kč
Kategorie: Dezinfekce
Antibateriální čistící sprej s 60% alkoholu pro dokonalou hygienickou očistu rukou bez použití vody a mýdla při zvýšené možnosti kontaminace (např. v období virových nákaz). Pro zvýšení účinnosti obsahuje navíc Tea tree olej - nejsilnější přírodní antiseptikum. Podíl Aloe vera a glycerínu omezuje vysušování rukou. Vhodný jako kapesní balení na cesty nebo při pohybu na veřejnosti (městská hromadná doprava apod.)
Obsah aktivních látek: 60% alkohol + Tea tree oil ( antiseptický olej z čajovníku australského) + hydratační látky Aloe vera a glycerin
S okamžitým nástupem účinku!
Dávkování : Stačí jedno stříknutí do dlaní a rychle rozetřít, dokud nejsou suché. Neoplachujte! Pouze pro vnější použití. Zamezte kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou.
Bezpečnostní varování
VAROVÁNÍ

Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné poranění očí. Účinná látka ethanol ( denaturovaný).
Bezpečné použití: Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou.Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno.Pokračujte ve vyplachování. Okamžite volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/ lékaře.
Složení: Alcohol denat, Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Carbomer, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbendensis Leaf Juice Powder, Triethanolamine, Melaleuca, Alternifolia Leaf Oil 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: