Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
1 hodnocení

Atok eleuterokok-extrakt s beta-glukanem 50 ml

Podpůrný extrakt pro povzbuzení imunitního systému a posílení obranyschopnosti. Beta-glukan celkově umocňuje působení extraktu.
Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám nedovoluje sdělovat a informovat o působení našich potravinových doplňků a bylin na lidský organismus.
Informace zde uvedené vyplývají z veřejně dostupných zdrojů, odborných encyklopedií a herbářů. Jde o informace všeobecně známé a rozšířené, pro které je eleuterokok velmi oblíbený a vyhledávaný.
Účel použití: K vniřnímu užívání.
Dodání 3 dny
Kód: A4427D
Značka: Atok
209 Kč
Kategorie: Doplňky stravy

Podpůrný extrakt pro povzbuzení imunitního systému a posílení obranyschopnosti. Beta-glukan celkově umocňuje působení extraktu. Botanickou příslušností i působením je eleuterokok blízký ženšenu.

Odborné zdroje uvádějí o eleuterokoku toto: podpora imunitní obranyschopnosti
blahodárně působí při psychickém či fyzickém vyčerpání, únavě, stresu, přepracovanosti
přispívá k udržování svěžího dechu
příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systému
podporuje vitální funkce organismu

Hlavní složky: Eleuterosidy (látky glykosidní povahy), sacharidy včetně škrobů, silice, pryskyřice, vosky, pektiny, antokyany.

Složení: voda, kvasný líh, kořen eleuterokoku, Beta-glukan (0,5%)

Obsah alkoholu: 31 % obj.

Způsob použití: Užíváme 15–30 kapek 3x denně, u dětí by měl počet kapek na jednu dávku odpovídat věku (např. 3 roky = 3 kapky). Extrakt užíváme nejlépe půl hodiny před jídlem a pokud nám vadí jeho nahořklá chuť, zapijeme jej čajem nebo minerálkou. Kúru provádíme po dobu 25–30 dní, poté ji na 1–2 týdny přerušíme. Tento postup podle potřeby několikrát opakujeme. Ani při vyšším dávkování nebyly prokázány vedlejší účinky extraktu, pouze při silném předávkování dochází k silnému povzbuzení provázeném nespavostí.

Upozornění: nepoužívat v těhotenství, v době kojení, u dětí do tří let, po infarktu myokardu do tří měsíců od jeho odeznění, poruchách srdečního rytmu, při extrémně vysokém krevním tlaku a horečnatých stavech. Při onemocnění jater doporučujeme vzhledem k obsahu alkoholu užívání eleuterokoku formou čaje ze sušeného kořene. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: