Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
1 hodnocení

Botanico - Regenerační koupel SPA s růží 250ml

Momentálně nedostupné
Kód: 96945
Značka: Botanico
166 Kč –28 % 119 Kč
Kategorie: Olej do koupele
Botanico - Regenerační koupel SPA s růží 250ml
166 Kč –28 %

Po koupeli s regeneračním extraktem růže bude Vaše pokožka důkladně prokrvena. Růže má silné antivirové, antimykotické a regenerační účinky.

Výjimečné léčivé vlastnosti minerálních pramenů jsou lidstvu známy již několik století. Proto se již delší dobu vědci zabývají tím, jak umožnit lázeňskou léčebnou kůru nejen lázeňským hostům, ale i těm, kteří lázně navštěvovat nemohou. V současné době se tento problém podařilo úspěšně vyřešit. Vřídelní sůl se vyrábí odpařováním minerální vody, která vyvěrá z vřídla. Tato sůl obsahuje všechny účinné přírodní látky ve stejném množství jako vřídelní voda vyvěrající přímo z pramenů. Výroba vřídelní soli probíhá s použitím nejnovějších technologií a za přísné hygienické kontroly.

Zákazníku se tak dostává do rukou výrobek, který obsahuje stejné účinné látky jako minerální prameny v lázních, výrobek, který mu umožňuje absolvovat léčebnou kůru nejen v lázních, ale také v pohodlí svého domova. Vřídelní sůl obsahuje tajemství blahodárných účinků lázeňských minerálních pramenů. Výrobky s vřídelní solí pleť velmi šetrně čistí, regenerují a dokonce vyhlazují, doporučována je proto i pro stárnoucí či namáhanou pleť.

Pravidelným používáním této kosmetiky lze dosáhnout výrazného zlepšení. Vřídelní sůl má schopnost přirozenou cestou odstraňovat nečistoty z těla, prokrvovat pokožku, osvěžovat a zjemňovat ji. Vřídelní sůl je schopna harmonizovat celý energetický systém organismu. Prospívá kondici i kráse a přispívá k rovnováze duše a těla. V lázni působí relaxačním a zklidňujícím účinkem, pomáhá tišit svalovou únavu, čistí a revitalizuje pokožku, a zároveň z ní odstraňuje nečistoty, nadbytečnou mastnotu a škodlivé látky. Růžový olej je ze všech olejů používaných v aromaterapii nejméně toxický.

Působí na fyzické i duševní úrovni. Výtažky z růže mají nezastu- pitelné místo v kosmetice. Je v nich totiž ukryto přes 300 účinných složek přispívajících k obnově buněk, a tudíž zpomalujících stárnutí. Kromě toho růže uklidňuje a dezinfikuje pleť, je silným antivirotikem, má antibakte- riální, antivirové, antimikrobální a antimykotické účinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: