Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
5 hodnocení

Atok Pleťový peeling kávový

Obličejový peeling Káva obsahuje brusné částice z čerstvě pražené kávy Arabica Peru a z meruňkových pecek, které napomáhají odstraňovat odumřelé povrchové buňky a nečistoty z pokožky. Obsažená 100% kakaová hmota je jedinečnou kombinací minerálů, vitaminů. Mechanický obličejový peeling s konzistencí krémové emulze. Obsahuje velmi jemné brusné částice z čerstvě pražené mleté kávy odrůdy Arabica Peru (SHB EP Organics Fair Trade) a abrazivní částice z meruňkových pecek, které šetrně odstraňují vrstvu zrohovatělých buněk z povrchu pokožky, dále se podílejí na změkčení, vyhlazení a rozjasnění pleti. Obsažená 100% kakaová hmota je jedinečnou kombinací minerálů, vitaminů a antioxidantů. Tato hmota se získává z kakaových bobů odrůdy Nacional (Ekvádor), patřících k nejkvalitnějším a nejznámějším na světě. Beta-glukan a vitamin E přispívají ke zjemnění a regeneraci pokožky.

Kód: B2090D
Značka: Atok
od 204 Kč
Kategorie: Peeling
varianta: 100ml
Dodání 3 dny | B2090E
326 Kč
varinata: 50ml
Dodání 3 dny | B2090D
204 Kč
Účinky: odstraňuje odumřelé povrchové kožní buňky, čistí, vyhlazuje, prokrvuje, zjemňuje, rozjasňuje.
Typ pokožky: všechny, mimo ekzematické a velmi citlivé.
Aroma: kávové.
Aktivní látky: rostlinný olej mandlový, káva Arabica Peru, 100% kakaová hmota, kakaové máslo, brusné částice z meruňkových pecek, glycerin, pantenol, alantoin, beta-glukan, vitamin E.
Použití: přiměřené množství peelingu naneseme na navlhčený obličej, vyjma očního okolí a jemnými krouživými pohyby vetřeme do pokožky. Následně zbytky peelingu odstraníme mokrým tamponkem a pokožku běžným způsobem dočistíme. Četnost použití a doba působení je individuální dle typu pokožky. Po aplikaci zůstává pokožka svěží, čistá, rozjasněná a má zdravě růžový nádech.
Upozornění: peeling nikdy neprovádíme u pokožky s rozšířenými cévkami a zánětlivé pleti, při otevřených rankách, při dermatitidách. Nesprávně provedený a příliš intenzivní peeling může vést k poškození pokožky. Bezprostředně po aplikaci nevystavujte pokožku přímému slunci.
Pro zjemnění textury je možné do peelingu před jeho aplikací přidat několik kapek regeneračního, popřípadě rostlinného oleje Original ATOK.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: