Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
1 hodnocení

Dulcia Natural hojivý gel s aloe vera 100 ml

V tomto přírodním léčiteli se pojí obrovská síla Aloe vera se silou esenciálních olejů, levandule, bazalky a oregana. Má velmi široké využití a můžeme s velkou radostí říci, že "kudy teče, tudy léčí." Mnohokrát je možné přijmout přírodou nabízené "výrobky", které znali již naši předkové a které, pokud jsou správně použity, mohou tvořit alternativu nebo doplněk k moderním terapeutickým postupům. Zářivým příkladem takové situace je i kombinace přírodních, složek v tomto hojivém přípravku.
Dodání 3 dny
Kód: 104005
Značka: Dulcia
250 Kč
Téměř okamžitě ustoupí bolest, protože při aplikaci na poraněné místo působí gel mírně anesteticky, ulevuje od svědění a otoků, působí na prokrvení i těch nejhlubších vrstev pokožky.V místě poranění zvyšuje přítok krve k poranění a stimuluje fibroplasty (kožní buňky zodpovědné za hojení ran. hojivý gel je vhodný na hojení menších ran, říznutí, odřenin, popálením malého rozsahu, koutků, akné, velmi účinný na uštknutí, kuří oka, kožní a nehtové plísně, opary, afty ale i na hydrataci a omlazení pleti. Hojivý gel pomáhá léčit pokožku popálenou sluncem a při jiných menších popáleninách, různých typech spálení. Podporuje tvorbu nového epitelu a chrání před bakteriální infekcí. 
 
Sklaádá se: šťáva z aloe vera BIO, xantánová guma, glycerín, oreganový esenciální olej, bazalkový esenciální olej, levandule lékařská, organická konzevační sloučenina
 
100% přírodní produkt ze Slovenska, 95,6% složek z bioprodukce

Balení 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: