Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
1 hodnocení

Lovela Baby tekutý prací přípravek na barevné prádlo 2,9 l 32 PD

Produkty na praní značky Lovela Baby byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života. Oceňují je však i lidé, kteří díky své citlivé pokožce bojují s alergií nebo kteří problémům spojeným s alergií chtějí předcházet. Hypoalergenní složení pracích prostředků Lovela Baby zaručuje, že k podráždění citlivé pokožky nedochází. Tuto vlastnost ocení nejen vysoce senzitivní jedinci, ale především maminky, které pro svá miminka chtějí jen to nejlepší.

Skladem
Kód: 22421
Značka: Lovela
299 Kč
barevne
Novinka
Speciálně vyvinuté hypoalergenní složení pro extra citlivou a dětskou pokožku a pro osoby, které trpí alergiemi a podrážděním, způsobené agresivními pracími prostředky

Zaměřeno pro děti již od 1. dne života.
Testováno polským Institutem pro matku a dítě, který vydal kladný posudek.
Dermatologicky testováno.
Účinně odstraňuje nečistoty při všech teplotách – 30°C, 40°C, 60°C, 90°C.
Neobsahuje optické zjasňovače, enzymy, umělá barviva.
Dobře se vyplachuje při pracím procesu ždímání.
Příjemná neutrální vůně.
 
Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: