Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
5 hodnocení

Yope čistič na koupelny s vůní zeleného čaje 750 ml

Yope čistič na koupelny s vůní zeleného čaje 750 ml. Čistící sprej do koupelny s vůní zeleného čaje je tvořen z 98 % přírodních či minimálně zpracovaných surovin, které jsou bezpečné pro životní prostředí a biologicky odbouratelné. Sprej je vhodný na čištění koupelnové keramiky stejně tak jako sanitárního zařízení a kovových doplňků v koupelně. Jeho vůně je povzbuzující a jemná, jako čerstvě natrhané lístky pro ledový čaj. Rostlinné čistící složky spolu s kyselinou citrónovou efektivně odstraní špínu, vápenaté nečistoty a stopy po vodě.
Skladem
Kód: 10382
Značka: Yope
139 Kč
Kategorie: Úklid
Skládá se: 5-15 % neiontové povrchově aktivní látky, aditiva, parfém, konzervanty (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone)
 
Čistící sprej do koupelny s vůní zeleného čaje je tvořen z 98 % přírodních či minimálně zpracovaných surovin, které jsou bezpečné pro životní prostředí a plně biologicky odbouratelné. Sprej je vhodný na čištění koupelnové keramiky stejně tak jako sanitárního zařízení a kovových doplňků v koupelně. Jeho vůně je povzbuzující a jemná, jako čerstvě natrhané lístky pro ledový čaj. Rostlinné čistící složky spolu s kyselinou citrónovou efektivně odstraní špínu, vápenaté nečistoty a skvrny po vodě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: