Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
1 hodnocení

Yope univerzální čistič ve spreji Levandule 750 ml

Univerzální čistící sprej do domácnosti s vůní francouzské levandule je tvořen z 97 % přírodních či minimálně zpracovaných surovin, které jsou bezpečné pro životní prostředí a biologicky odbouratelné. Sprej je vhodný na čištění většiny povrchů v domácnostech jako je keramika, smalt, nerezová ocel či plast. A to jak vnitřních, tak venkovních. Od kuchyně přes koupelnu až po terasu a balkon. Jeho vůně je květinová, povzbuzující a elegantní jako levandulové pole po dešti. Díky svým čistícím složkám nezanechává sprej žádné šmouhy ani stopy, zabraňuje nahromadění prachu a má antistatické vlastnosti, takže zatočíte s vrstvami malých uličníků během chvilky.
Dodání 3 dny
Kód: 800-002978
Značka: Yope
139 Kč
Kategorie: Úklid
leva
Novinka

Skládá se: <5 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, aditiva, alkohol, parfém, konzervanty (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone).

 
Univerzální čistící sprej s vůní francouzské levandule je vhodný na čištění většiny povrchů v domácnostech, a to jak vnitřních, tak venkovních. Keramika, smalt, nerezová ocel či plast budou přímo zářit. Kuchyň, koupelna, balkon nebo terasa? Nic není problém a stačí k tomu jeden čistící prostředek. Mimo to vás okouzlí jeho vůně, která je květinová, povzbuzující a elegantní. Váš domov zůstane nejen čistý, ale také připomínající levandulové pole po dešti. Díky svým čistícím složkám nezanechává sprej žádné šmouhy ani stopy, zabraňuje nahromadění prachu a má antistatické vlastnosti, takže zatočíte s vrstvami malých uličníků během chvilky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: