Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
6 hodnocení

BusyB Antiperspirant sprej Becky Blossom 150 ml

Antiperspirant Fresh Pit s vůní Becky Blossom je tvůj neohroženej zachránce před ulepeným podpažím, mokrými fleky na triku a tím, aby se z tebe stalo epicentrum puchu v hromadný dopravě. Tenhle lifesaver pro tebe testovali divocí, upocení chlapi a my jsme ho doladili tak, aby si přišla na svý i citlivá ženská pokožka. Nakonec jsme přidali trochu jemný vůně a voilà, tahle top funkční libovka je připravená usnadnit ti náročný dny.

Skladem
Kód: 39134
199 Kč
Kategorie: Antiperspirant (Deodoronat)
Hmotnost: 0.15 kg
Už žádný ulepený podpaží a mokrý fleky na triku
Testováno na divokejch, upocenejch chlapech
Svěží květinovo-ovocná vůně
 
Sundej víčko, protřepej a asi z 15 cm (pozor, je to o kousek víc, než tvrděj chlapi) šplíchni na čistý, suchý podpaží. S množstvím to vůbec nemusíš přehánět. Vůně je sice jemná, ale nemusí se za tebou táhnout v chodbě paneláku ještě hodinu po tvým odchodu.
Čím dřív předtím, než vyrazíš ven, na sebe antiperspirant šplíchneš, tím líp. Všechny složky tak budou mít dost času začít makat na tom, aby ses cítila svěží jako letní vánek na tripu a neměla ulepený koláče v podpaží.
 
Antiperspirant je díky svýmu složení vhodnej i pro citlivou pokožku. Takže je fakt fuk, jestli seš dračice s hroší kůží, nebo éterická víla. Prostě to tam stříkni. O správnou péči se postaraj například extrakt z bambuckýho másla nebo silice heřmánku bisabolol.
Balení 150 ml
Složení:
Isobutan, Propan, Hydrogenated Farnesene, Butan, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydroxylchlorid hlinitý, Parfém, Bisabolol, Stearalkonium Hectorite, Extrakt z bambuckého másla, Propylene Carbonate,  Složky parfému (Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool).

Nebezpečí:
Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Nevdechujte aerosoly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: