Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
4 hodnocení

Soaphoria Pure Power deostick 125 g

Krystal potassium alum nebo síran hlinitodraselný, je přírodně se vyskytující krystalická sůl, která má silné antibakteriální a adstringentní (stahující) účinky, čímž zamezuje vzniku nepříjemného pachu v podpaží. Je hypoalergenní a bez parfemace, neblokuje přirozené vylučování potu a nezanechává stopy na oblečení. Produkt se výborně hodí na všechny typy pokožky. Bez obsahu alkoholu, hliníkových solí, živočišných tuků, syntetické parfemace, barviv, chemických a konzervačních přísad.
Skladem
Kód: 13190S
Značka: Soaphoria
247 Kč
Deodorant aplikujte na navlhčenou pokožku podpaží, resp. vybranou část těla. V extrémních letních vedrech je vhodné použít i vícekrát denně.
Deodorant je v extrémních letních vedrech vhodné použít i vícekrát denně v tenčích vrstvách. Při přechodu užívání z chemických alternativ na přírodní deodorant je přibližná adaptační doba lidského organismu cca 1-2 týdny. Nekombinujte deodorant s chemickými alternativami, jelikož se předpokládá snížení účinnosti produktu.
Určeno pro každodenní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu.
Skládá se: Potassium Alum (síran hlinitodraselný)*

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: