Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
29 hodnocení

Energy Fytomineral 100 ml

Koloidní roztoky minerálů jsou biologicky dostupné a vysoce vstřebatelné prvky získávané z pravěkých rostlinných ložisek v Utahu ve Spojených státech. Vznikaly po tisíce let rozkladem rozmanitých přírodních materiálů (rostlin, solí a vzácných zemin - jílů) a přeměnou neorganických minerálních sloučenin na suspendované organické, svou strukturou příbuzné tělním tekutinám. Jsou čistě přírodní, organismem optimálně využitelné a působí rychle a efektivě. U přírodních zdrojů nelze přesně garantovat a tudíž uvádět přesný obsah jednotlivých prvků.
Skladem
Kód: 304B
Značka: Energy
477 Kč
Kategorie: Bylinný koncentrát
Hmotnost: 0.1 kg

Koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů s bioinformacemi, které posilují aktivitu produktu. Obsahuje více než 60 minerálů a stopových prvků, jež jsou pro organismus maximálně vstřebatelné (až z 98 %).

DÁVKOVÁNÍ: Děti od 3 do 12 let: 15 kapek 1x za den. Dospělí: 30 kapek 1x za den (30 kapek = 2,3 ml). Denní dávku koloidního roztoku minerálů zamíchejte ve sklenici vody a vypijte pokud možno po jídle. Před použitím protřepejte. Po třech týdnech užívání doporučujeme vždy 1 týden pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

UPOZORNĚNÍ: Není určeno dětem do 3 let. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Případný sediment není na závadu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

SLOŽENÍ: minerální voda (koloidní roztok minerálů)
Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.

OBJEM 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: