Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
86 hodnocení

Namman Muay Active cream 100 g

 

Namman Muay, vynalezený téměř před sto lety, je jedním z nejlépe střežených tajemství Thajska.

Krém Namman Muay Active je určen všem, kteří chtějí uvolnit svalové napětí v důsledku sportovní aktivity nebo jiných příčin, jako je opakovaná práce, věk nebo vykonávání profesí vyžadujících velké úsilí. Působí blahodárně na svaly a klouby a příjemně voní po thajských bylinkách. Přípravek je určen pouze pro vnější použití a po použití.

Skladem
Kód: 1061336
Značka: Namman
308 Kč
Kategorie: Masážní gely
Hmotnost: 0.1 kg

Přípravek je určen k péči o tělo při sportovních aktivitách. Aplikujte přípravek na požadované partie těla max. 2x/den před a/nebo po sportovní aktivitě. Po použití přípravku si umyjte ruce.

Skládá se: Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Isopropyl Alcohol, Juniperus Communis Fruit Oil, Camphor,Dimethyl Sulfone, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Triethanolamine, Carbomer, Vanillyl Butyl Ether, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Methyl Salicylate, *Limonene, *Eugenol, *Linalool, *Isoeugenol

Pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro těhotné ženy a kojící matky. Zabraňte přímému kontaktu produktu se sliznicemi a očima. Nepoužívejte přípravek na poškozenou pokožku. Pokud se na kůži objeví reakce z přecitlivělosti, okamžitě přestaňte používat a navštivte lékaře. Nenanášejte přípravek na celý povrch těla najednou. Přípravek by se neměl používat při přecitlivělosti na některou ze složek.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: