Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
22 hodnocení

Angry Beards Saver Ser Faksaver 200 ml + Datesaver 200 ml dárková sada

Nohy i boty bez smradu raz-dva. Raz je FAKSAVER, nožní deodorant s vysokooktanovou směsí silic, kterej tvý chodidla hodí do takový formy, že budeš ready klidně na foot fetish. Dva pak obstará DATESAVER, nekompromisní killer speciálně vycvičenej na smrad z bot, aby tvoje kecky nespouštěly požární čidla v předsíni.

Skladem
Kód: 34734QA
Značka: Angry Beards
469 Kč
Kategorie: Dárkové kazety
Hmotnost: 0.4 kg
FAKSAVER: Deodorant na nohy nastříkej ideálně každý ráno. Funguje jako prevence zápachu nohou, takže osvěžuj chodidla taky před sportem nebo nějakou výživnou fyzickou aktivitou, během který chceš zůstat v top formě. A jestli není po fitku čas na sprchu, tak FAKSAVER to jistí.
Je to fakt easy. Sundej fusakle, čapni sprej a FAKSAVER nacákej přímo na kůži chodidel. Aspoň chvilku nechej volně dýchat. A s voňavejma nožkama se ti snad zadaří nacákat i něco jinýho někam jinam.
 
DATESAVER: Vystříkej celý vnitřek boty a nech DATESAVERa makat několik hodin, ideálně přes noc, než boty zase obuješ. Opakuj tak často, jak je potřeba – bez obav o barvy nebo materiál bot.
Obsahuje: Cocamidopropyl betaine, Potassium metabisulfite, Benzalkonium chloride.
Nebezpečí: Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraň uvolnění do životního prostředí. Je-li nutná lékařská pomoc, měj po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávej mimo dosah dětí. Používej ochranné rukavice. Po manipulaci důkladně omyj ruce.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachuj vodou. Vyjmi kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračuj ve vyplachování. P310 Okamžitě volej lékaře.
 
PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyj velkým množstvím vody. P501 Odstraň obsah a obal podle místních předpisů.
UFI: 41S2-Y043-W00M-MH57

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: