Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
4 hodnocení

Detoxikační náplast Levandulová, 14 ks

Detoxikační levandulové náplasti na chodidla pro zvýšení energie a uvolnění mysli. Potřebujete-li zvýšit energii, posílit imunitu, podpořit cirkulaci krve a uklidnit mysl, není nic jednoduššího, než sáhnout po přírodním způsobu detoxikace. Použití detoxikačních náplastí s omamnou vůní levandule pomůže při poruchách spánku a uvolní nahromaděný stres. Mimo jiné poskytnou úlevu od lokálních bolestí svalů a kloubů.

Dodání 3 dny
Kód: B0129
375 Kč
Kategorie: Krémy na nohy
Hmotnost: 0.1 kg
Díky tomu, že do sebe levandulové náplasti absorbují toxiny a odpadní látky z těla, pocítíte příjemný pocit energie a síly, která se vám vlije do těla. To vše díky zlepšení cirkulace krve a lymfy. Aromatická vůně levandule má výrazné relaxační účinky a dokáže tak zklidnit vaši mysl i tělo. Zpomalte a nechte se unést.
 
Levandule lékařská je rostlina disponující chladivou a uklidňující energií. Levandulový olej platí za velice účinný relaxační prostředek a je velice oblíbený při aromaterapii. Pozitivně působí na pokožku a má vynikající antiseptické účinky. Pomáhá navodit klid a harmonii na poli psychiky a zlepšuje kvalitu spánku.
 
Podle ájurvédy posiluje pránu (vitální životní sílu) a navozuje harmonii tří dóš: Kaphu a Pittu snižuje, Vátu naopak zvyšuje.
 
Použití: Určeno pro dospělé a děti starší 4 let.
 
Krok 1: Umyjte a osušte oblast na těle, na kterou budete aplikovat náplast.
Krok 2: Odstraňte prostřední ochranný papír z lepicí části náplasti.
Krok 3: Přiložte podélně sáček s detoxikační směsí potištěnou stranou směrem k střední části lepicí náplasti.
Krok 4: Odstraňte okrajové ochranné papíry o přilepte náplast na požadovanou část těla.
Krok 5: Detoxikační náplast ponechte nalepenou alespoň 4 hodiny.
Krok 6: Po odlepení použitou náplast již nepoužívejte.
 
Složení: škrob, levandulový olej, turmalín, Agaricus, dřevný ocet, eukalyptový olej, extrakt z pelyňku, extrakt z lokvátu (mišpulník japonský), vitamín C, chitosan, perlit, čistá silika (oxid křemičitý), polyhydrický alkohol, sorbitol
 
Upozornění: Pouze k zevnímu použití. Není vhodné pro děti do 4 let, těhotné a kojící ženy. Každá náplast je určena pouze na jedno použití. Nepoužívejte na poraněnou pokožku a na obličej. Nepoužívejte v případě alergie na některou složku výrobku. Nepoužívejte společně s jinými produkty pro venkovní použití. Nevyjímejte obsah z detoxikačního sáčku. Nepoužívejte poškozené detoxikační sáčky. V případě výskytu alergické reakce nebo podráždění přerušte používání. V případě spolknutí vyvolejte zvracení a vyhledejte lékařskou pomoc.
 
Skladování: Uchovávejte v chladu a suchu mimo dosah dětí bez expozice slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: