Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
5 hodnocení

Allnature Chia semínka 1000 g

Chia semínka jsou velmi oblíbeným doplňkem stravy, který konzumují dospělí i děti. Malá semínka rostliny Šalvěje hispánské nemají žádnou chuť ani vůni. Mají zvláštní schopnost vázat vodu, proto je oceňují zejména lidé, kteří chtějí zpestřit svůj jídelníček zdravými semínky bez nutnosti tvrdá semínka chroupat. Chia semínka po zalití tekutinou nabobtnají a stane se z nich velmi dobře poživatelný a stravitelný gel. Příjemnou konzistenci semínek po nabobtnání je možné přidávat do jogurtu, do mléka, do salátů nebo i do různých jídel a moučníků. Aby si semínka zachovala co nejvíce živin, je lepší je nepřevařovat, ale dávat je až do hotových pokrmů.
Dodání 3 dny
Kód: 3636
Značka: Allnature
159 Kč
Kategorie: Pochutiny
Semínka Chia neobsahují konzervační látky a jsou pěstována bez chemického hnojení nebo jiného chemického ošetřování rostlin. Semínka jsou významným zdrojem proteinů, vlákniny, kvalitních sacharidů a tuků, z nichž mají vysoké zastoupení omega 3 mastné kyseliny. Působí příznivě zejména na osoby trpící vysokým cholesterolem, pomáhají upravovat krevní oběh a vysoký krevní tlak.
 
Složení: významnou složkou je boron a Omega 3 mastné kyseliny. Velký obsah vlákniny rozpustná forma minerálů jako je hořčík a sodíkkromě minerálů obsahují semínka chia i vitaminy C, E a skořicové kyseliny.
 
 
Dávkování: 2 lžíce semínek chia denně postačí k obohacení pestré denní stravy vitaminy a minerály. Semínka nejsou náhražkou pestré stravy, jsou pouze jejím doplňkem.
Upozornění:
Skladujte v suchu a chladu, nevystavujte semínka přímému slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: