Navia Pleťové sérum Dračí krev 10 ml

Kód: 24356
Vegan
21 hodnocení
Značka: Kvitok
236 Kč
Skladem

 

 

Sérum s růžovou vodou a dračí krví má silné protizánětlivé účinky, stimuluje funkci fibroblastů a napomáhá regenerovat pokožku poškozenou např. výskytem akné.  Pleťové sérum Kvitok s růžovou vodou a dračí krví má silné protizánětlivé účinky, stimuluje funkci fibroblastů a napomáhá regenerovat pokožku poškozenou např. výskytem akné. Dračí krev je červená šťáva/míza amazónskeho stromu Croton lechleri, bohatá na polyfenoly (silné antioxidanty), či taspin (silné cytostatikum, které umožňuje rychlé hojení ran).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na vyčištěnou, tonizovanou a mírně navlhčenou pleť naneste 2-3 kapky pleťového séra a vmasírujte do pokožky (oblast tváře, krku a dekoltu). Po vstřebání vždy naneste pleťový krém.
 
Sérum je vhodné pro všechny typy pleti, obzvlášť pro zralejší a citlivější pleť. Sérum můžete používat samostatně, nebo ho můžete přidat např. do oblíbené masky.
 

Skládá se: Rosa Damascena (Rose) Flower WaterGlycerinCroton Lechleri Resin ExtractLevulinic AcidXanthan GumSodium Levulinatep-Anisic AcidSodium Hydroxide.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální péče o pleť
Hmotnost: 0.1 kg
EAN: 8588008086223

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola