Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
1 hodnocení

Soaphoria mandarinka 400ml gel na nádobí

Ekologický gel na nádobí s mandarinkou představuje čistící saponát bez chemie. Díky složení z přírodních tenzidů účinně odstraní špínu, mastnotu i usazeniny, přičemž nedráždí pokožku. Je vhodný pro všechny druhy nádobí a materiály a ztělesňuje ideální prostředek na mytí nádobí pro citlivou pokožku i pro septiky a to díky vysoké biologické rozložitelnosti obsažených složek. Bez syntetických vůní, s přídavkem organických esenciálních olejů.
Skladem
Kód: 25517
Značka: Soaphoria
169 Kč
Kategorie: Úklid
Na životní prostředí se vyplatí myslet i při běžných činnostech, jako např. mytí nádobí. Ekologické prostředky na mytí nádobí představují šetrnou alternativu, která je biologicky snadno odbouratelná a navíc jemná k pokožce, snižuje riziko výskytu alergických či jiných reakcí a nevysušuje pokožku rukou. Unikátní účinné složení představuje výbornou alternativu pro čisté nádobí. Nízká úroveň toxicity výrobek přímo předurčuje na volbu číslo jedna při boji se špinavým nádobím a mastnotou v každé ekologické domácnosti.
 
Obal po spotřebování obsahu a důkladném umytí můžete opětovně využít i v domácnosti.
 
Pokud se rozhodnete obal vyhodit prosím vhoďte ho do žlutého kontejneru určeného pro sběr plastového odpadu.
 
APLIKACE: Řiďte se doporučeným dávkováním podle intenzity znečištění nádobí uvedeném přímo na etiketě výrobku.
 
UPOZORNĚNÍ: Skladujte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s očima. Při kontaktu s očima vymyjte velkým množstvím vlažné vody. Při přetrvávajících potížích vyhledejte pomoc lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: