Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.

Bio bachovky

bachovky
Novinka
279 Kč

Clematis (bachovy květové bio esence) je esencí pro duchem nepřítomné. Pro ty, kteří žijí ve svém vlastním světě fantazie. Tito lidé mají potíže s koncentrací, raději se oddávají dennímu snění, často jsou ospalí. Nebývají skutečně šťastní a často sní o lepší budoucnosti. Nedělají však nic pro to, aby své sny uskutečnili. Mívají špatnou paměť na detaily. V následující charakteristice je na prvním místě uveden negativní stav a poté následuje pozitivní cíl. Při ztrátě zájmu o své okolí, při útěku před realitou, snění za bílého dne. Pomáhá postavit se opět na zem pevnýma nohama. Clematis zlepšuje paměť a koncentraci. Proto se s úspěchem užívá i při učení a na zkoušky. Tato esence silně uzemňuje v přítomnosti – pomáhá probouzet ze mdlob. Je proto i součástí esence URGENCY – První pomoci.

Dodání 3-5 dní 
Detail
Kód: 14654B
bachovky
Novinka
279 Kč

Slivoň pomáhá proti strachu ze ztráty sebekontroly. Lidé tohoto typu se bojí, že se zblázní nebo že udělají něco nepředloženého (např. někomu ublíží, spáchají sebevraždu apod.). Pomáhá proti hysterii, výbuchům zuřivosti, výbuchu křiku u dětí). Velmi prospívá lidem, kteří si stěžují, že slyší ze svého nitra hlasy apod. Tato esence dodává sebekontrolu, klidnou mysl, schopnost myslet a jednat racionálně. V následující charakteristice je na prvním místě uveden negativní stav a poté následuje pozitivní cíl. Při obavách ztráty sebekontroly. Pro klid a duševní vyrovnanost.

Dodání 3-5 dní 
Detail
Kód: 14651B
esen
Novinka
369 Kč

Unikátní produkt AURA parfém Konflikt je kombinace Bio-Bachovek a bio esencialních olejů. Jedná se o sprej s mechanickým rozprašovačem, který Vás zahalí do voňavé, harmonizující mlhy. Napomáhá k uvolnění atmosféry, kde převládá nádech bojovnosti a negativní postoje.

Dodání 3-5 dní 
Detail
Kód: 14648B
smoke
Novinka
413 Kč

Bio-Bachovky STOP-SMOKE jsou vhodná pro každého, kdo by rád přestal kouřit. Esence pomáhá rozhodnout se a při svém rozhodnutí posílit vůli a úspěšně dosáhnout cíle. Balení: 20 ml esence v lékovce s kapátkem. 

Dodání 3-5 dní 
Detail
Kód: 14642B
4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem