Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.

ROYAL ROSE

royqal

PRO KRÁSU JE NOVÁ DEFINICE – ROYAL ROSE

ROYAL ROSE je kosmetická linie, která spojuje a upevňuje své jméno na jedinečných kvalitách bulharského růžového oleje a arganového oleje.

Vezmete-li do ruky láhev růžového oleje, získáte skutečně vzácný kousek čisté přírody. Přesně to inspirovalo, inspiruje a také bude inspirovat tvůrce kosmetických produktů k používání růžového oleje jako záruky krásy. ROYAL ROSE je kosmetická linie spojující jedinečné vlastnosti bulharského růžového oleje a arganového oleje. Bulharský růžový olej se svými výraznými protizánětlivými, antibakteriálními a regeneračními vlastnostmi je ideálním přípravkem pro výživu, zjemnění a regeneraci pokožky a zpomalení procesů stárnutí. Olej získaný z jader arganového stromu, stromu života, je již dlouho uznáván na celém světě jako fenomén ve světě produktů pro zdraví a krásu. Je lehký a vzdušný, zjemňuje pokožku, redukuje výskyt vrásek, odstraňuje nedokonalosti pleti.

Kosmetická řada ROYAL ROSE s nádhernými texturami a jemnou vůní spojuje účinnost s každodenním potěšením z používání produktů.

Žádné produkty značky ROYAL ROSE nebyly nalezeny...