Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
50 hodnocení

Zdravý den Neera Detox 7 denní kúra 1000 ml

Zdravý den Neera Detox 7 denní kúra 1000 ml, stimuluje pročišťovací proces našeho těla a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahrazením pevné potravy čistým, přírodním a výživným nápojem. Během kúry mohou naše zažívací a vylučovací orgány odpočívat a zaměřit se na vnitřní pročišťování.
Tělo tak získává příležitost zbavit se nahromaděných toxických látek a rozložit poškozené, odumřelé a nepotřebné buňky, jako jsou nadbytečné tukové zásoby.
 
Skladem
Kód: 6450
Značka: Zdravý den
898 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 1 kg

Doporučujeme přikoupit.

Skládá se: 

je pečlivě vyvážená směs nejčistší mízy jihoasijské palmy arenga a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno stravitelných cukrů a palmový sirup zajišťuje bohatý přísun minerálů.
Neera na sedmidenní kúru: 1 litr Neera přírodní stromový sirup, kajenský pepř a leták s podrobným popisem kúry.
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora 11.1.2018 00:15
Zdravý den Neera Detox 7 denní kúra Nečekejte s detoxem na jaro. Začněte hned. Detoxifikace vašeho těla nemusí být úmorná a krutá. Se 7 denní kúrou Zdravý den Neera Detox, totiž nebudete hladovět. Zasytí vás čistě přírodní nápoj, bohatý na živiny a minerály. Kvalitní složky nápoje (např. kanadský javorový sirup, palmový sirup, čistá míza) umožňují, aby si zaslouženě a efektivně odpočinuly hlavně vaše zažívací a vylučovací orgány. Po ukončení kúry budete plní energie a života.
Odpovědět