Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
12 hodnocení

Pleva mast s apisinem 20g

Bolest v oblasti kloubů může mít celou řadu příčin, často se v ní odrážejí nutriční nedostatky, například malé množství kolagenu, vápníku, hořčíku nebo třeba vitaminu C. Vaše léčba tedy nutně nemusí začínat polykáním léků na bolest, ale určitě by měla začínat u odborníka, který stanoví správnou diagnózu a doporučí vám, jak dané problémy řešit. Pokud potřebujete pomoci se zmírněním obtíží a chcete zvolit přírodní účinnou látku a sáhněte po naší Masti s apisinem. Je velmi účinná, prokrví pokožku v bolavých oblastech a pomůže vám kloubní oblasti udržet v dobrém stavu.
Skladem
Kód: 23
Značka: Pleva
119 Kč
Kategorie: Masážní přípravky
Hmotnost: 0.02 kg
Bolest kloubů může být spojena s celou řadou faktorů a onemocnění. Pokud však není příznakem či průvodním jevem něčeho vážnějšího, často je spojena s rychlou změnou počasí.
 
Bolestivé klouby pak nepříjemně reagují prakticky na jakýkoli každodenní pohyb a postupně vás postižená místa mohou bolet třeba i ve chvílích relaxace nebo spánku. Nepodceňujte proto prevenci a dopřejte svým kloubům jemnou, šetrnou a přírodní péči naší Mastí s apisinem.
 
Složení: Petrolatum, Lanolin, Salicylic acid, Bee Venom (Apisin), Parfum, Benzyl salicylate, Citronellol
 
20g
  •  

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: