Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
4 hodnocení

Shuya Health denní vložky 10 ks

Denní menstruační vložky Shuya Health ze 100% jemné bavlny. 
Shuya Health jsou unikátní menstruační vložky vyrobené z čistě přírodních materiálů tak, aby co nejvíce zpříjemnily vaše dny. Mají výjimečné antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti, posilují imunitní systém a zlepšují látkovou výměnu. Díky tomu nenarušují přirozeně kyselé složení sliznice a pomáhají udržovat pH, které je pokožce vlastní.
Abyste se během dne cítila maximálně chráněná, obsahují vložky Shuya Health křidélka, která brání před ušpiněním vašeho oblečení. Velmi praktické jsou také rozměry (24 cm), které zajistí komfort a pohodlí během celého dne.
Skladem
Kód: B0022
Značka: Shuya
99 Kč
Kategorie: Osobní hygiena
Menstruační vložky a intimky Shuya Health obsahují tři unikátní a patentované technologie. 
 
Anionty (záporně nabité molekuly) posilují imunitní systém, působí antibákteriálně a eliminují vznik plísní. Výsledkem je příjemný pocit svěžesti a čistoty. Aktivní kyslík zvyšuje propustnost a cirkulaci vzduchu přes menstruační vložku, takže pokožka intimních partií může konečně lehce dýchat. Dlouhovlnné ultrafialové záření FAR-IR pomáhá zlepšovat stav krve tím, že ji čistí a zamezuje slepování krvinek.
 
Vložky Shuya Health oproti běžně dostupným vložkám a tampónům neobsahují žádnou zbytečnou chemii. Jsou vyrobeny ze 100% jemné bavlny a dalších čistě přírodních látek včetně ekologického lepidla. Nezatěžují tak vaše tělo, a protože jsou navíc snadno rozložitelné, tak ani životní prostředí. 
Tip: Ničím nerušený spánek i během menstruace? Žádný problém. Postarají se o něj noční vložky Shuya Health, které jsou dostupné na našem e-shopu.
 
Použití: Před použitím si důkladně umyjte ruce. Vhodné pro každodenní použití.
 
Složení: Netkaná textilie, netkaná látka, SAP a PE prodyšný materiál

Upozornění: V případě zvýšené citlivost přestaňte vložky používat. Po použití je vyhoďte na určené místo a nesplachujte do záchodu.

Skladování: Udržujte na suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření, vysokým teplotám a vlhkosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: