Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
1 hodnocení

Shuya Health noční vložky 8 ks

Noční menstruační vložky Shuya Health ze 100% jemné bavlny. Dopřejte svému tělu během menstruace tu nejlepší péči s nočními vložkami Shuya Health. Díky trojkombinaci unikátní patentované technologie s aniony, aktivním kyslíkem a dlouhovlnným ultrafialovým zářením FAR-IR pomáhají posílit imunitu, usnadňují cirkulaci vzduchu přes menstruační vložku a minimalizují tak vznik nežádoucích bakterií.

Skladem
Kód: B0023
Značka: Shuya
104 Kč
Kategorie: Osobní hygiena
Díky svému přírodnímu složení se vložky Shuya HEALTH starají o vaše zdraví. Mají antibakteriální a protizánětlivé účinky, zlepšují látkovou výměnu a posilují imunitní systém. Pomáhají urychlit výměnu kyslíku a likvidují tak nepříjemný zápach, takže udržují přirozené pH pokožky a nenarušují kyselé složení sliznice.

Vložky Shuya HEALTH jsou navrženy tak, aby vám poskytly perfektní ochranu po celou noc. Křidélka navíc zvyšují pocit bezpečí a předcházejí tak protečení. Velkou výhodou jsou i rozměry (28 cm), které zajistí pohodlí a komfort.

Oproti běžně dostupným vložkám a tampónům jsou snadno rozložitelné, obsahují ekologické lepidlo a nejsou zatížený zbytečnou chemií, takže jsou šetrné nejen k vašemu tělu, ale i životnímu prostředí.

Použití: Před použitím si důkladně umyjte ruce. Vhodné pro každodenní použití.

Složení: Netkaná textilie, netkaná látka, SAP a PE prodyšný materiál

Upozornění: V případě zvýšené citlivost přestaňte vložky používat. Po použití je vyhoďte na určené místo a nesplachujte do záchodu.

Skladování: Udržujte na suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření, vysokým teplotám a vlhkosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: