Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
6 hodnocení

Angry Beards Holičská pláštěnka

Pořádná Angry Beards pláštěnka pro holiče. Respektive teda pro zákazníky, ale jakoby pro holiče. Chápeme se. Nic nového pod sluncem jsme nevymýšleli, vždyť vy sami víte, co je nejlepší. Je to klasická kvalitní pláštěnka, ale dali jsme do ní kus sebe. Není dokonalá, občas někoho přiškrtí, ale je svá a dělá co může. Stejně jako my. Budeme neskutečně vděční, když je uvidíme v co nejvíc holičstvích – ať už těch oficiálních nebo domácích pro sebe a pár feláků.
Dodání 3 dny
Kód: 28737A
Značka: Angry Beards
749 Kč
Kategorie: Péče o vousy
Pohodlně zákazníka usaďte a nechte ho, ať si užije tíhu zlata na krku. Vyšší límec poskytuje taky vyšší ochranu proti padání vlasů pod pláštěnku. Skvělé je, že pokud zákazník nebude sedět rovně, límec ho může decentně přiškrtit a s nedostatkem kyslíku bude zlatý řetěz ještě reálnější.
 
Poučovat vás, jak pláštěnku používat, by bylo už přes čáru. Zase vocaď pocaď. Až budete chtít reťázku umýt, doporučujeme mokrým hadrem. Můžete přidat i trochu čisticího prostředku podle potřeby a uvážení. Mokrou pláštěnku neždímejte, jen otřete suchým hadrem a nechte vyschnout.
  • Poctivá holičská pláštěnka
  • Zvýšený límec
  • Jednoduché zapínání na patentky
  • Reťázka za 500k
  • Stylový design

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: