Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
8 hodnocení

Angry Beards Hair Shot - Tonikum na vlasy 500 ml

Tonikum kromě čistoty přináší i přirozený a lehce vlhký efekt. Ideální pro vlnité vlasy, vlhkost může ale ocenit téměř kdokoli. Po aplikaci můžete vlasy i vyfénovat a více je nasměrovat do žádaného tvaru nebo směru. No a v neposlední řadě perfektně poslouží jako základ pro další styling.
 
Tonikum obsahuje řadu čistících složek, jako denaturovaný alkohol, propylene glycol cocamidopropyl, uměle vytvořený alkohol, který pokožku hydratuje a usnadňuje vstřebávání dalších látek i do hlubších vrstev pleti. Betaine další čistící prvek, který je šetrný a nevysušuje. Dále obsahuje hydrogenovaný ricinový olej, mentol a mentolový olej, eukalyptový a bergamotový olej. Pak tam máme limonene na maskování přirozených zápachů jiných složek. Linalool, další vonný agent a sodium chloride kvůli zhuštění i jeho čistícím a antiseptickým účinkům. Prostě další komplexní a nešizená věc.
Dodání 3 dny
Kód: 28764A
Značka: Angry Beards
499 Kč
Kategorie: Vlasová péče
Hmotnost: 0.5 kg
Když mají vlasy velkou žízeň, dopřejte jim velkého panáka. Když potřebují jen trochu dodat kuráž, bude stačit půlečka. Nalijte prostě potřebné množství do dlaně, smočte i druhou ruku a vmasírujte do vlasů i kůže. Používejte vždy, když je potřeba, ale nedoporučujeme víckrát než dvakrát za den, nic se nemá přehánět.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: