Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
6 hodnocení

Kvitok Intenzivní pročišťující vlasové sérum Dandruff Control – 50 ml

Intenzivní vlasové sérum DANDRUFF CONTROL z kolekce Solution by Kvitok, je určeno pro péči o vlasovou pokožku s výskytem suchých a mastných lupů či nadměrnou tvorbou mazu. Sérum je zaměřeno na důkladné pročištění pokožky od nahromaděného mazu a olupující se kůže, přičemž zároveň napomáhá hydrataci a posílení její obranyschopnosti.

 
Skladem
Kód: 32116
Značka: Kvitok
449 Kč
Kategorie: Vlasová regenerace
contriol
Vegan

 

Na čistou pokožku hlavy (po umytí vlasů) naneste pomocí pipetky několik kapek séra. Jemně promasírujte konečky prstů. Používejte 2-3 krát týdně během prvního měsíce, později stačí 1-2 krát týdně. Neoplachujte. Nedotýkejte se pipetkou přímo pokožky. Před použitím promíchejte. Vyhněte se kontaktu s očima, sliznicemi, podrážděnou a poraněnou pokožkou. Při zasažení očí vypláchněte vodou. Mírné brnění, štípání a zarudnutí je normální reakcí. Exfoliační produkty mohou zvyšovat citlivost pokožky na sluneční záření – omezte vystavení pokožky slunečnímu záření minimálně po dobu 24 hodin po aplikaci a používejte vhodnou ochranu. Nekombinujte s jinými exfoliačními produkty.

SLOŽENÍ: Lavandula Angustifolia Water (květinová voda Levandule), Salvia Officinalis Water (bylinková voda Šalvěj), Glycerin (rostlinný glycerin), Inulin (rostlinný polysacharid – neiontová kondicionační složka), Hydrolyzed Algin (hydrol sulfát zinku), Water-Phospholipids-Sphingolipids (rostlinné ceramidy), Lactobacillus/Punica Granatum Fruit Ferment Extract (fermentovaný enzymatický extrakt Granátového jablka), Opuntia Ficus-Indica Stem Extract (extrakt z Opuncie mexické)*, Soncia přírodní rostlinná kyselina), Sodium Anisate (sůl kyseliny anýzové – přírodní rostlinná kyselina), Citric Acid (kyselina citrónová – úprava pH) *certifikovaná organická surovina

V tomto produktu nenajdete: x Minerální oleje a ropné deriváty x Syntetické parfémy a barviva x Konzervační látky

pH produktu: 5,3-5,5 konzistence: vodní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: