Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
4 hodnocení

Soaphoria Aromaterapeutická sojová Pro dobrou náladu 250 ml

Ručně odlévaná eko svíčka Pro dobrou náladu s unikátním dekorem ze sušených bylinek, květů a plodů. Vznešená ovocně - orientální vůně v kombinaci divoké borůvky obecné, kyselé mandarinky a opojného ylang-ylang a vanilky.
Skladem
Kód: 33487S
Značka: Soaphoria
335 Kč
Kategorie: Vonné svíčky
Hmotnost: 0.25 kg
Sójová svíčka je ideálním doplňkem, který se hodí do každého interiéru, výborně se kombinuje s ostatními vonnými variantami, avšak doporučujeme ji při hoření dopřát "samotu", jedinečnost a klid, aby dokázala plně rozvinout své kouzlo 
 
Pro optimální výdrž vychutnávejte blaho při každém použití minimálně do doby roztavení souvislé vrchní vrstvy vosku.
Podle potřeby můžete průběžně zkracovat délku knotu. Čím déle totiž svíčka hoří, tím delší je knot, větší plamen a šance, že svíčka zakouří.
Pro Vaši bezpečnost doporučujeme pořídit si užitečnou věcičku v podobě zastřihovače knotu. Při krátkém zapálení však knot nezastřihujte, protože menší plamínek nestihne roztát vosk po okraj svíčky a může se vytvořit prohlubeň až tunel.
 
250ml, doba hoření cca 58h (údaj pochází z měření nepřetržitého hoření za běžné pokojové teploty)
 
Zbavte se stresu, pozvedněte mysl, dopřejte si radostné chvíle, ať jste kdekoliv! Svíčky nás provázejí již od nepaměti, přinášejí nám vzácné chvíle a jejich hřejivá atmosféra si naši mysl dokáže okamžitě získat. Kouzelné momenty či vzácné vzpomínky, které se vynořují v mysli při pohledu na hořící plamínek, jsou balzámem na duši v ten nejnáročnější den.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: