Registrujte se na našich stránkách a dostanete slevu 5% na celý nákup.
4 hodnocení

Soaphoria Aromaterapeutická sojová Pro pocit nespoutanosti 250 ml

Ručně odlévaná eko svíčka Pro pocit nespoutanosti s unikátním dekorem ze sušených bylinek, květů a plodů. Vyvážená kořenito - bylinná vůně se špetkou nahořklého bergamotu a ovocného podtónu jalovce navádí na nespoutané a dobrodružné toulky horami - doly. Nadechněte se vůně svobody a zahoďte všechny starosti!
Skladem
Kód: 33493S
Značka: Soaphoria
335 Kč
Kategorie: Vonné svíčky
Hmotnost: 0.25 kg
Zbavte se stresu, pozvedněte mysl, dopřejte si radostné chvíle, ať jste kdekoliv! Svíčky nás provázejí již od nepaměti, přinášejí nám vzácné chvíle a jejich hřejivá atmosféra si naši mysl dokáže okamžitě získat. Kouzelné momenty či vzácné vzpomínky, které se vynořují v mysli při pohledu na hořící plamínek, jsou balzámem na duši v ten nejnáročnější den.
 
Sójová svíčka je ideálním doplňkem, který se hodí do každého interiéru, výborně se kombinuje s ostatními vonnými variantami, avšak doporučujeme ji při hoření dopřát "samotu", jedinečnost a klid, aby dokázala plně rozvinout své kouzlo.
 

Vše kolem nás, ať už je to živý tvor nebo jednoduchý předmět, si zaslouží naši pozornost. Zjistěte, co můžete udělat pro to, aby Vám eko svíčka přinesla co největší radost.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: